Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 06:14:04

Під час гасіння пожежі врятовано 82-річну жінку

18.02.2015   12:19

17 лютого о 16:00 до Служби порятунку «101» у Щорському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Петрівка.

На місце пригоди швидко прибув з м. Щорс державний пожежно-рятувальний підрозділ. Гасіння пожежі тривало майже 30 хвилин в ході якого вогнеборці відшукали у задимленій кімнаті та врятували 82-річну господарку оселі. Госпіталізація літній жінці не знадобилася.
 
Вогонь встиг знищити частину домашніх речей та ліжко.

За попередніми даними причиною загоряння послужило куріння у ліжку 56-річного сина домовласниці. На момент виникнення пожежі чоловік знаходився у нетверезому стані, проте встиг вибігти з будинку, залишивши в ньому свою матір. 

У зв’язку з цим, рятувальники закликають населення бути обережними під час куріння, не палити у ліжку та ретельно гасити недопалки.

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини