Учасники тендеру завищили ціни на ліки
11 лютого тендерним комітетом Чернігівської обласної лікарні було відмінено закупівлю розчину для перитонеального діалізу, як повідомляє «Вісник державних закупівель».
На участь у тендері було подано дві пропозиції від ТОВ «ДІАВІТА», яке запропонувало 8 129 119,67 грн. та ТОВ «Лінк-Медітал» - 8 110 671,80 грн. Однак, при ретельному розгляді конкурсних пропозицій учасників було виявлено що:у пропозиції ТОВ «ДІАВІТА» та ТОВ «Лінк-Медитал» ціни на розчини для перитонеального діалізу не відповідають медико-технічним вимогам документації конкурсних торгів, а саме ціни сформовані з перевищенням граничних націнок, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 №955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення».
Так, як пропозиції від ТОВ «ДІАВІТА» та ТОВ «Лінк-Медикал» не відповідають умовам документації конкурсних торгів, комітет з конкурсних торгів відхилив їх пропозиції і відповідно до частини 1 статті 30 Закону України «Про здійснення державних закупівель» №1197-VII від 10.04.2014 торги були відмінені.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.