Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 09:28:30

В ході відпрацювань житлового сектору рятувальники проводять роз’яснювальну роботу, в тому числі щодо протидії терористичній загрозі

16.02.2015   11:35Агенцiя

Рятувальниками Чернігівщини щотижнево здійснюються відпрацювання житлового сектору громадян, в ході чого до населення доводяться основні вимоги правил безпечної поведінки.

Заходи направлені на те, аби привернути увагу мешканців області більш відповідальніше ставитися до власної та безпеки оточуючих, адже ситуація із загибеллю людей під час пожеж залишається невтішною.

З початку року на території області у вогні загинуло 29 громадян. Такий стан справ вимагає від рятувальників, органів влади й місцевого самоврядування вживати дійових профілактично-роз’яснювальних заходів.

Протягом 9-13 лютого співробітники служби «101» у взаємодії із з представниками органів правопорядку, місцевого самоврядування та соціальних служб провели відпрацювання на території 38 населених пунктів. В ході цієї роботи зверталась увага на протипожежний стан приладів опалення та електромереж у помешканнях непрацюючої категорії населення. В першу чергу, профілактичними оглядами були охоплені житлові будинки самотніх громадян  похилого віку, інвалідів, багатодітних та неблагонадійних родин.

Зважаючи на те, що на території області введено режим підвищеної готовності, рятувальники окремо доводили до населення заходи безпеки при виникненні надзвичайних ситуацій під час терористичної загрози та воєнних дій, а також вручали тематичні пам’ятки й листівки.

Крім того, надані необхідні профілактично-роз’яснювальні матеріали для поновлення інформаційних куточків у консультаційних пунктах при сільських, селищних радах, житлово-комунальних організаціях тощо.

Останні новини Чернігівщини

В Україні продовжується щеплення від COVID-19 американською вакциною Moderna

В Україні продовжується щеплення від COVID-19 американською вакциною Moderna 09:00

В Україні продовжується щеплення від COVID-19 американською вакциною Moderna, 2 млн доз якої ми отримали від уряду США в межах глобальної ініціативи COVAX

31 липня відзначається День безпородної собаки

31 липня відзначається День безпородної собаки 08:30

Вважається, що безпородні собаки мають краще, ніж у породистих собак, здоров'я. Ці липневі заходи у третьої декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь 20:19

29 липня о 16:37 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що неподалік с. Количівка Іванівської територіальної громади Чернігівського району до недіючого каналізаційного колодязя, глибиною близько 3-х метрів, потрапила собака.

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою 20:17

Тренінговий центр поліції Чернігівщини провів чергові навчальні збори для інструкторів з особистої безпеки та фахівців у галузі тактичної підготовки з 18 областей України.