Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 07:24:28

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

16.02.2015   09:24Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 15 лютого по 08 годину 16 лютого 2015 року

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 4 пожежі, з яких 2 в житловому секторі, 1 на транспорті та 1 інша.

1. Пожежа на транспорті смт Козелець, вул. Пролетарська О 08 год. 00 хв. сталася пожежа автомобіля "Renault Kangoo" 2006 року випуску. Вогнем пошкоджено моторний відсік автомобіля. Причина встановлюється. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 90 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі м. Бобровиця, вул. Пролетарська О 14 год. 18 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю на площі 5 кв. м та пошкоджено стіни на площі 5 кв. м. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збиток - 2 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.

3. Пожежа Чернігівський район, СТ "Жовтневе" О 21 год. 51 хв. сталася пожежа двоповерхового дачного будинку. Вогнем знищено покрівлю, перекриття та майно; пошкоджено стіни та автомобіль "ВАЗ-21099". Власник, причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі Бобровицький район, с. Ярославка О 22 год. 57 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем знищено перекриття на площі 4 кв. м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 1 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.


Інші повідомлення:

Протягом доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 21 одиницю спеціальної техніки та 28 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ