Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 22:16:31

Понад 27 мільйонів гривень Чернігівська обласна лікарня витратить на гемодіаліз

16.02.2015   08:11Агенцiя

За інформацією «Вісника державних закупівель» 3 лютого 2015 року між КЛПЗ "Чернігівська обласна лікарня» та ТОВ «Діалсервіс» було укладено договір на закупівлю матеріалів для гемодіалізу (9 найменувань).

До участі в конкурсі було подано 2 заявки: ТОВ «Румед» запропонувало 29 846 390,00 грн., а ТОВ «Діалсервіс» запропонувало меншу  ціну - 27 794 694,52 грн. Тому переможцем тендеру стало ТОВ «Діалсервіс».

ТОВ «Діалсервіс» входить до компаній–лідерів на ринку забезпечення витратних матеріалів для гемодіалізу. Від заснування фірми і до  2014 рокуТОВ «Діалсервіс»  уклало 116 угод на суму 370,03 мільйони грн. Одним з найбільших замовників у цій фірмі є  Чернігівська обласна лікарня(http://z.texty.org.ua/seller/9463).

Журналісти сайту «Наші гроші» зараховують ТОВ «Діалсервіс» до умовної групи «Гамбра». Основоположниками групи вважають Леоніда та Лілію Файнблатів, засновників «Гамбрамеду», яка раніше входила до складу засновників «Діалсервісу».

До групи «Гамбра» відносять також і  ТОВ «Румед». Зараз «Діалсервіс» зареєстровано на Євгена та Олександра Батюків. 

З точки зору законодавства ці фірми не пов’язані між собою, однак журналісти спостерігають тенденцію, що успішні тендери вони розігрують саме між собою. http://nashigroshi.org/2015/01/21/hroshi-na-krovi-dializni-monopoliji/

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.