Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 14:34:46

Зустріч із родинами загиблих в Афганістані

14.02.2015   17:48Агенцiя

Традиційна зустріч із родинами загиблих в Афганістані пройшла у Чернігівській міській раді напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відзначається 15 лютого.

Із членами родин загиблих побратимів зустрілися Чернігівський міський голова Олександр Соколов та заступник міського голови, керівник обласного відділення УСВА Станіслав Віхров. Міський голова повідомив, що сьогодні у Чернігові оголошено день жалоби – всі присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих.

"Двадцять шість років минуло після війни. І тоді здавалося, що то остання війна. На жаль, знову гинуть молоді хлопці", - сказав О.Соколов. Керівник Чернігова висловив сподівання, що з 15 лютого припиняться бойові дії на сході нашої країни у рамках виконання мінських домовленостей, і мир знову повернеться в Україну.

"Ми завжди були згуртовані. Пам'ятаємо і будемо пам'ятати про ті буремні роки, хоч до кінця не зможемо знайти слова втіхи для родин, які втратили своїх рідних", - зазначив О.Соколов.

С.Віхров повідомив, що обласна організація УСВА проводить активну роботу зі вшанування пам'яті загиблих в Афганістані побратимів. За його словами, сьогодні у Чернігові на будівлі школи №5 відкриють меморіальну дошку Євгену Осипенку – це 13 дошка у навчальних закладах міста. Загалом в області встановлено 26 пам'ятників та пам'ятних знаків на честь воїнів-інтернаціоналістів. "Спільно зроблено багато добрих справ!", - наголосив С.Віхров.

Учасники зустрічі порушили перед міським головою проблемне питання безкоштовного проїзду у міському транспорті та культури обслуговування. О.Соколов пообіцяв взяти ці питання на особистий контроль. "Усі сім'ї загиблих повинні їздити безкоштовно", - підкреслив він.

На завершення зустрічі представникам родин загиблих було вручено грошову допомогу та символічні подарунки.

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини