Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 20:54:39

Оплата населенням м.Чернігова житлово-комунальних послуг та електроенергії за 2014 рік. ДОВІДКА

14.02.2015   11:47

У 2014 р. за житлово-комунальні послуги жителі м.Чернігова сплатили 387,6 млн.грн., що становить 92,1% нарахованих сум. У 2013 р. за рахунок погашення заборгованості минулих періодів за спожиті послуги було відшкодовано 102,6%, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (із розрахунку 150 кВт/год на місяць) у грудні 2014 р. становили 659,18 грн., що в 1,8 раза перевищує відповідний показник за грудень 2013р. (373,88 грн.).

На кінець минулого року населення м.Чернігова заборгувало організаціям-надавачам послуг 95,1 млн.грн. за спожиті житлово-комунальні послуги. За рік борг збільшився в 1,5 раза. Найбільшу його частку в грудні 2014 р. становила заборгованість за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 57,9%. Не сплачували впродовж 3 місяців і більше за цей вид послуг 53,1% власників особових рахунків.

За вивезення побутових відходів упродовж 3 місяців і більше боржниками були 12,0% користувачів, за газопостачання – 9,3%, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 7,5%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 6,4%.

Крім того, за використану електроенергію населення не сплатило 3,9 млн.грн., а боржниками впродовж 3 місяців і більше з цього виду послуг були 1,1% користувачів.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини