Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 00:00:47

Чернігівські міські електромережі очолив Олександр Кузнецов

11.02.2015   10:32

Чернігівські міські електромережі очолив Олександр КузнецовСьогодні Голова Правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач представив колективу Чернігівських міських електричних мереж нового керівника – Олександра Кузнецова.

Голова Правління подякував за роботу попередньому керівникові ЧнМЕМ Віктору Степанцю, який віднині працюватиме заступником директора та висловив надію, що його досвід роботи і надалі сприятиме розвитку міських електромереж.

Крім того Володимир Ткач запевнив працівників, що кадрові зміни, які сьогодні відбуваються в Товаристві, направлені на те, щоб змінити ситуацію на краще у взаємовідносинах зі споживачами, громадськістю та бізнесом.

В даний час підприємство націлене на підвищення надійності енергозабезпечення обласного центру та прискорення темпів реалізації інвестиційної програми в частині модернізації електромереж.


Довідка:
Олександр Васильович Кузнецов, 1971 року народження. Пройшов усі сходинки службової драбини від електромонтера Південного РЕМ Одеського підприємства електромереж (1989) , електромонтажника силових мереж та енергоустановок, майстра до технічного директора, а згодом директора ТОВ ЕК «Південні регіональні електромережі» (2005-2010), керівника Ровеньківського району електромереж Луганського енергетичного об‘єднання (2012-2013), керівника Західного РЕМ (2013-2015).
З 05 лютого 2015 року – директор Чернігівських міських електромереж ПАТ «Чернігівобленерго».

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини