Про епідемічну ситуацію з кору
На 06.02.2012 року в області зареєстровано 6 випадків підозри на кір (в Борзнянському, Ніжинському районах та місті Чернігові), за останню добу зареєстровано - з 4 по 5 лютого зареєстровано 2 випадки захворювання на кір (діагноз встановлено клінічно) та 1 підозру в м. Чернігові.
Останні випадки по м.Чернігову це курсанти Чернігівського юридичного коледжу державної пенітенціарної служби України двоє із них навчаються на 1 курсі, один курсант 3 курсу. Джерелом зараження є хворий з цього ж закладу (2 курс), який напередодні був у родичів у Львівській області. Місцем контакту є їдальня.
Курсанти захворіли і звернулися в медсанчастину коледжу 29.01., 30.01., 01.02.2012 року та були відсторонені від навчання, госпіталізовані в інфекційне відділення ЧМЛ №2 31.01, 03.02, 04.02. з діагнозом у 2 хворих - лакунарна ангіна, 1 - бронхіт, алергічна реакція, при появі висипання 04.02 (2 хворих) та 05.02. ( 1 хворий) встановлено діагноз кір клінічно (2 хворих) та кір? (1 хворий?), перебіг захворювання середньої тяжкості у 2 хворих, в 1 - легкий.
Двоє курсантів щеплені проти кору, в 1 - дані відсутні.
Проводиться комплекс протиепідемічних заходів відповідно розробленого плану пенітенціарною службою та санепідслужбою.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.