Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 19:58:55

Співробітники УДСБЕЗ виявили безробітну шахрайку підприємицю, яка "нагріла" державу на 9 тисяч

07.02.2015   10:10

Працівники обласної та районних служб боротьби з економічними злочинами УМВС України в Чернігівській області поряд з іншими економічними злочинами ведуть також нещадну боротьбу і з таким їх видом, як всілякого роду шахрайства з фінансовими ресурсами.

Ось і працівники відповідного підрозділу з Бахмацького райвідділу внутрішніх справ виявили та задокументували факт шахрайства з боку 41-річної жительки райцентру.

Ця метикувата жіночка, являючись фізичною особою-підприємцем, не стала «афішувати» про це до Бахмацького районного центру зайнятості, де перебувала на обліку, як безробітна. А це й дало їй змогу отримувала «фінансові потоки» не тільки від свого бізнесу, а й від держави, що суперечить вимогам Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

Таким чином за короткий час їй вдалося «відмити» з держави дев'ять тисяч гривень. У ході розслідування правоохоронці довели, що ця допомога по безробіттю була нею отримана незаконно, шляхом обману. І вона про це добре знала й раніше.

Ця подія зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32

З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.

5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19

П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.

Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54

29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.

Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини