Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 00:06:22

Ліки для ветеранів війни не закуплені

06.02.2015   08:56Агенцiя

Як повідомив «Вісник державних закупівель» комунальний лікувально-профілактичний заклад "Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної Війни"намагався закупити ліки.

На відкриті торги було виставлено 2 лоти: лот 1 – ліки загальної групи (108 найменувань) та лот 2 – наркотичні засоби (1 найменування).

Однак тендерна комісія лікувально-профілактичного закладу прийняла рішення відмінити торги по обох лотам.

Так,по 1-му лоту було подано 3 пропозиції від: спільного українсько-естонського підприємства у формі ТОВ «Оптіма-Фарм, ЛТД»,яка запропонувала 739237,24 грн.; ТОВ «УКРБІОТЕХНОЛОГІЯ-ТМ» - 485643,00 грн.; ТОВ «БАДМ-Б» - 840506,03 грн.При розгляді пропозицій по даному лоту у СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» та ТОВ «БАДМ-Б»були виявлені порушення оформлення конкурсної документації.

Зміст документації з пропозицією ТОВ «Укрбіотехнологія-ТМ» відповідав умовам конкурсу, однак, згідно Закону України «Про здійснення державних закупівель», замовник відміняє торги в разі, якщо до оцінки допущено пропозиції менше ніж двох учасників.

Що стосується 2-го лоту (наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори), то згідно з протоколом розкриття пропозицій конкурсних торгів від 25.12.2014 № 35 на участь у процедурі відкритих торгів на закупівлю ліків не подано жодної пропозиції. Згідно законодавства в цьому випадку замовник також має відмінити торги.

Відповідні рішення про відміну торгів по обом лотам було прийняте тендерним комітетом «Обласного госпіталю для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної Війни» 22.01.2015 року.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини