Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 13:42:05

Прокурор Чернігівської області провів нараду з керівниками структурних підрозділів апарату прокуратури області та прокурорами районів

06.02.2015   08:17Агенцiя

У перший день на посаді прокурор Чернігівської області старший радник юстиції Чібісов Дмитро Олегович провів нараду з керівниками структурних підрозділів апарату прокуратури області та керівниками прокуратур районного рівня.

Прокурор області зорієнтував підлеглих на швидке і результативне розслідування кримінальних проваджень, приділення уваги розслідуванню злочинів щодо учасників Євромайдану, тісну взаємодію з іншими державними органами та громадянським суспільством, ефективну координацію роботи правоохоронних органів, активне викриття злочинів, пов’язаних з корупцією та хабарництвом, злочинів в економічній сфері, приділення уваги вжиттю представницьких заходів у сфері земельних відносин та на інших пріоритетних напрямках.

Одночасно прокурорам районів поставлена вимога щодо направлення низки закритих кримінальних проваджень до апарату прокуратури області для вивчення підстав щодо їх закриття.

Останні новини Чернігівщини

Як провести сесію онлайн та дистанційні засідання органів місцевого самоврядування

Як провести сесію онлайн та дистанційні засідання органів місцевого самоврядування 13:05

В умовах карантинних обмежень постало питання, як безпечно для здоров‘я учасників і оперативно проводити сесії місцевих рад та інші засідання органів місцевого самоврядування

UA: ЧЕРНІГІВ завершив показ серії історичних експедицій-розслідувань

UA: ЧЕРНІГІВ завершив показ серії історичних експедицій-розслідувань "Артефакти" 12:23

Проєкт «Артефакти» виходив на телеканалі UA: ЧЕРНІГІВ з 19 січня до 5 квітня цього року. За цей час глядачі побачили 12 випусків - розслідування історичних загадок Чернігівщини.

Відсьогодні в Україні перевірятимуть на COVID-19 всіх людей з пневмонією - МОЗ

Відсьогодні в Україні перевірятимуть на COVID-19 всіх людей з пневмонією - МОЗ 12:01

В Україні відсьогодні будуть перевіряти на коронавірус всіх людей з пневмонію. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я - головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Мньов викрито правопорушника з 12 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Мньов викрито правопорушника з 12 кг незаконно добутої риби 11:37

Дев’ятого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками національної поліції та прикордонного загону Чернігівщини викрито правопорушника із забороненими знаряддями лову.