Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 07:23:26

УБОЗівці викрили підприємство, яке постачало дешеве вугілля за ціною дорогого

06.02.2015   08:09

Працівники спецпідрозділу БОЗ УМВС України в Чернігівській області викрили факт привласнення бюджетних коштів підприємством при закупівлі вугілля за державний кошт. На початку лютого цього року працівники УБОЗ УМВС області виявили факт привласнення бюджетних коштів з боку службових осіб одного з приватних підприємств при закупівлі вугілля.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника УМВС України в Чернігівській області Вадим Філашкін, при проведенні у 2014 році державної процедури закупівлі кам'яного вугілля Бахмацьким районним центром первинної медико-санітарної допомоги одне з приватних підприємств області було визнано переможцем процедури державної закупівлі вугілля. Між комунальним закладом і приватним підприємством був укладений договір на закупівлю за державні кошти 168 тонн кам'яного вугілля на суму близько 350 тисяч гривень.

Незабаром приватне підприємство отримало на свій рахунок бюджетні кошти в сумі 225 тисяч гривень. Але вказане підприємство не мало наміру поставляти вугілля з якісними показниками, передбаченими умовами проведеної конкурсної закупівлі та укладеного договору.

Відповідно до додаткової угоди службові особи приватного підприємства, залишаючи незмінними інші умови договору щодо об'єму поставки та вартості, надали на адресу комунального закладу «Бахмацький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» завідомо неправдиву інформацію про якість вугілля, забезпечивши при цьому надходження до медичних закладів вугілля низької якості вартістю вдвічі дешевше, тим самим завдали збитків державі у сумі понад 70 тисяч гривень.

Відомості про даний факт внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) - караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини