Держфінінспекція в Чернігівській області за 2014 рік попередила зайві витрати у сфері держзакупівель майже на 24 млн грн.
За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) у 2014 році Держфінінспекція в Чернігівській області попередила зайві витрати державних коштів у сфері держзакупівель на суму 14,7 млн гривень.

Зокрема, через виявлені фінансові порушення було відмінено конкурсні торги на загальну суму 8 млн грн, попереджено витрат державних коштів на закупівлю товарів, робіт та послуг шляхом внесення змін до документації конкурсних торгів на суму майже 6,7 млн гривень.
Також, за результатами перевірок державних закупівель попереджено втрат шляхом розірвання угоди, укладеної з порушенням вимог законодавства, на суму понад 9 млн гривень.
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04
Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.
Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55
11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.