Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:49:23

Консультативна рада при прокуратурі Чернігівської області активізує свою роботу

04.02.2015   09:57Агенцiя

Відбулось засідання громадської Консультативної ради при прокуратурі Чернігівської області, в якому взяли участь також керівники обласної прокуратури.

Розпочав засідання виконуючий обов’язки прокурора області старший радник юстиції В’ячеслав Кривов’яз, який, зокрема, сказав:

— Після нещодавніх подій у нашій державі робота прокуратури суттєво змінилася. Ми сьогодні прагнемо відновлення довіри людей до держави і прокуратури зокрема. Громадська рада є ще одним містком між прокуратурою і суспільством. Як і громадянське суспільство, ми зацікавлені в забезпеченні оперативного та принципового реагування на випадки беззаконня. Просимо вас допомагати нам тим, що інформувати про такі випадки, піднімати найбільш актуальні проблеми.

Також В’ячеслав Кривов’яз оголосив присутнім про затвердження нового установчого документу Консультативної ради при прокуратурі області. Він був розроблений членами ради і передбачає розширення її повноважень.

Виступаючи зі словом у відповідь, голова ради, відомий чернігівський правозахисник Олександр Підгорний наголосив на тому, що він та його колеги хочуть працювати не «для галочки», а заради справжніх позитивних зрушень.

У подальшому обговоренні того, як саме буде відбуватися співпраця громадської ради і прокуратури області, взяла участь також начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді Лілія Федорченко. Вона запропонувала звернути увагу на те, як сьогодні прокурори захищають у судах інтереси соціально незахищених жителів області і як законодавчі зміни, які наберуть чинності з 25 квітня цього року, ускладнять цей процес.

Також учасниками зібрання піднімалися такі питання, як можливості впливу громадської ради при прокуратурі області за допомогою тих важелів, які вона матиме, на випадки корупції, зловживання владою або, навпаки, бездіяльності окремих представників державних органів.

Надалі рада працюватиме у тісній взаємодії з громадськістю.


Контактні телефони:

Голова Консультативної ради при прокуратурі області Олександр Підгорний —
т. - 0462-67-75-75;  моб.- 050-330-14-06
Секретар ради Галина Якуба —
моб. – 067-355-58-66, 093-062-78-75

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини