Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 14:00:48

Консультативна рада при прокуратурі Чернігівської області активізує свою роботу

04.02.2015   09:57Агенцiя

Відбулось засідання громадської Консультативної ради при прокуратурі Чернігівської області, в якому взяли участь також керівники обласної прокуратури.

Розпочав засідання виконуючий обов’язки прокурора області старший радник юстиції В’ячеслав Кривов’яз, який, зокрема, сказав:

— Після нещодавніх подій у нашій державі робота прокуратури суттєво змінилася. Ми сьогодні прагнемо відновлення довіри людей до держави і прокуратури зокрема. Громадська рада є ще одним містком між прокуратурою і суспільством. Як і громадянське суспільство, ми зацікавлені в забезпеченні оперативного та принципового реагування на випадки беззаконня. Просимо вас допомагати нам тим, що інформувати про такі випадки, піднімати найбільш актуальні проблеми.

Також В’ячеслав Кривов’яз оголосив присутнім про затвердження нового установчого документу Консультативної ради при прокуратурі області. Він був розроблений членами ради і передбачає розширення її повноважень.

Виступаючи зі словом у відповідь, голова ради, відомий чернігівський правозахисник Олександр Підгорний наголосив на тому, що він та його колеги хочуть працювати не «для галочки», а заради справжніх позитивних зрушень.

У подальшому обговоренні того, як саме буде відбуватися співпраця громадської ради і прокуратури області, взяла участь також начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді Лілія Федорченко. Вона запропонувала звернути увагу на те, як сьогодні прокурори захищають у судах інтереси соціально незахищених жителів області і як законодавчі зміни, які наберуть чинності з 25 квітня цього року, ускладнять цей процес.

Також учасниками зібрання піднімалися такі питання, як можливості впливу громадської ради при прокуратурі області за допомогою тих важелів, які вона матиме, на випадки корупції, зловживання владою або, навпаки, бездіяльності окремих представників державних органів.

Надалі рада працюватиме у тісній взаємодії з громадськістю.


Контактні телефони:

Голова Консультативної ради при прокуратурі області Олександр Підгорний —
т. - 0462-67-75-75;  моб.- 050-330-14-06
Секретар ради Галина Якуба —
моб. – 067-355-58-66, 093-062-78-75

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:26

30 листопада відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:05

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Срібне: рятувальники дістали з річки тіло потонулого чоловіка

Срібне: рятувальники дістали з річки тіло потонулого чоловіка 11:56

28 листопада об 19:10 до Служби порятунку "101" у смт Срібне від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що в межах районного центру у озері Графське знаходиться тіло людини.

Відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн

Відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн 11:42

У рамках проєкту етер "Бібліотайм" відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн. Тема заходу "Музика листопада".