Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 11:15:59

Консультативна рада при прокуратурі Чернігівської області активізує свою роботу

04.02.2015   09:57Агенцiя

Відбулось засідання громадської Консультативної ради при прокуратурі Чернігівської області, в якому взяли участь також керівники обласної прокуратури.

Розпочав засідання виконуючий обов’язки прокурора області старший радник юстиції В’ячеслав Кривов’яз, який, зокрема, сказав:

— Після нещодавніх подій у нашій державі робота прокуратури суттєво змінилася. Ми сьогодні прагнемо відновлення довіри людей до держави і прокуратури зокрема. Громадська рада є ще одним містком між прокуратурою і суспільством. Як і громадянське суспільство, ми зацікавлені в забезпеченні оперативного та принципового реагування на випадки беззаконня. Просимо вас допомагати нам тим, що інформувати про такі випадки, піднімати найбільш актуальні проблеми.

Також В’ячеслав Кривов’яз оголосив присутнім про затвердження нового установчого документу Консультативної ради при прокуратурі області. Він був розроблений членами ради і передбачає розширення її повноважень.

Виступаючи зі словом у відповідь, голова ради, відомий чернігівський правозахисник Олександр Підгорний наголосив на тому, що він та його колеги хочуть працювати не «для галочки», а заради справжніх позитивних зрушень.

У подальшому обговоренні того, як саме буде відбуватися співпраця громадської ради і прокуратури області, взяла участь також начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді Лілія Федорченко. Вона запропонувала звернути увагу на те, як сьогодні прокурори захищають у судах інтереси соціально незахищених жителів області і як законодавчі зміни, які наберуть чинності з 25 квітня цього року, ускладнять цей процес.

Також учасниками зібрання піднімалися такі питання, як можливості впливу громадської ради при прокуратурі області за допомогою тих важелів, які вона матиме, на випадки корупції, зловживання владою або, навпаки, бездіяльності окремих представників державних органів.

Надалі рада працюватиме у тісній взаємодії з громадськістю.


Контактні телефони:

Голова Консультативної ради при прокуратурі області Олександр Підгорний —
т. - 0462-67-75-75;  моб.- 050-330-14-06
Секретар ради Галина Якуба —
моб. – 067-355-58-66, 093-062-78-75

Останні новини Чернігівщини

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни 08:59

Сергій родом із Чернігівщини, але все своє свідоме життя прожив у столиці. За освітою - юрист.

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб 08:53

На Чернігівщині випікають та безоплатно роздають хліб для гуманітарних потреб жителів. Для цього за координації і підтримки Чернігівської ОВА область отримала 90 тонн борошна

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України 08:47

Прилуцькі спортсмени збірної команди ГО «Чернігівська федерація армспорту» вдало виступили на Чемпіонаті України із армрестлінгу – вибороли «золото» та «бронзу».

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн 08:41

16 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік 08:27

Школа у Старому Білоусі, як і чимало інших навчальних закладів Чернігівщини, суттєво постраждала під час російських обстрілів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини