Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 09:21:02

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

04.02.2015   09:53Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 03 лютого по 08 годину 04 лютого 2015 року

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 5 пожеж. Загинула 1 людина.

Описи деяких пожеж:

1. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Тужар О 15 год. 30 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря.

2. Пожежа на об'єкті м. Мена, вул. Шевченка О 23 год. 30 хв. на території "Троїцького ринку" сталася пожежа торгівельного кіоску. Вогнем пошкоджено внутрішнє облицювання кіоску. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

3. Пожежа на транспорті м. Чернігів, вул. Красносільського, біля буд. 73А О 03 год. 47 хв. сталася пожежа автомобіля "BMW-E60/523I", 2005 року випуску. Вогнем пошкоджено моторний відсік та внутрішнє облицювання салону. Ймовірна причина - підпал. Збитки - встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

Інші повідомлення:

Протягом доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 73 одиниці спеціальної техніки та 93 працівники. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини