Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 22:21:25

Ще один броньований автомобіль в подарунок бійцям АТО

03.02.2015   11:55

Вантажний автомобіль ЗІЛ з кунгом, обшитий бронею та з встановленим опаленням, відправився в зону АТО, повідомляють Уездные новости.

Цього разу Ічнянскі волонтери подарували авто сорок першому тербату. Ніжинські волонтери, вони ж, дружна команда Самопомічі, привезли авто з Ічні і за пару днів обшили його бронею та встановили опалення.

Автомобіль цей належав ічнянському молокозаводу. “Ви б побачили, скільки людей вийшло проводжати цю машину. Кожен хотів хоча б своєю присутністю бути учасником цієї події” — розповідає головний майстер по бронюванню машин Михайло Булигін.

“Головний майстер по бронюванню” — може це сказано десь із посмішкою, але на рахунку Михаїла та його команди вже кілька таких машин. Та всі, мабуть, пам’ятають, як не найголовніший його витвір — броньовик “Ніжин”.

Так, за пару днів, звикла вантажівка перетворюється вже на справжню зброю. Всі роботи та закупку матеріалів хлопці роблять за свій рахунок, взагалі, не роблячи з цього трагедії.

Автомобіль відправився по місцю свого призначення. Спеціально за ним приїхали бійці з командування батальйону.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.