Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:10:09

Чернігівське обласне відділення УСВА допомагає бійцям в АТО

31.01.2015   10:57Агенцiя

Чернігівське обласне відділення УСВА надало фінансову та матеріальну допомогу бійцям Збройних сил України та добровільних збройних формувань, що захищають територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної організації. Про це повідомив керівник обласного відділення УСВА Станіслав Віхров.

За його словами, ветерани Афганістану придбали 15 приладів нічного бачення, 79 комплектів військового обмундирування, 470 медичних аптечок, 42 бронежилети, 17 кевларових касок, а також відправили 32 тонни продуктів харчування для військових і 43 тонни – для мирних жителів Донецької та Луганської областей.

"Ця робота вимагала значних зусиль й організаторських здібностей керівників районних організацій УСВА. Між тим, напрацьований роками авторитет допоміг, що люди ставилися з довірою до керівників та членів організацій воїнів-інтернаціоналістів, які збирали та відправляли допомогу", - зазначив С.Віхров. Він додав, що в організації не виділяють районні підрозділи за обсягом наданої допомоги, оскільки кожен район має свої особливості та можливості.

"Головне, ми в черговий раз продемонстрували свою спроможність виконувати поставлені завдання – об'єднувати людей у складний для України час", - підкреслив керівник обласного відділення УСВА.

Загалом, у різних військових формуваннях, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України, проходять службу 35 членів районних та міських організацій УСВА, 27 з них воюють у складі батальйонів територіальної оборони.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.