Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 30 січня по 08 годину 31 січня 2015 року
МНС
Пожежі: зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.
Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Перепис 30.01.2015 року о 08 год. 10 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю по всій площі, пошкоджено стіни та перекриття. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
Інші повідомлення:
30.01.2015 року о 20 год. 10 хв. виникла загроза падіння конструктивного елемента покрівлі з даху п'ятиповерхового житлового будинку у м. Чернігові вул. 50 років ВЛКСМ. Для проведення аварійних робіт залучалось відділення ПРЧ АРЗ СП У ДСНС в області (3 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).
Протягом доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 7 одиниць спеціальної техніки та 10 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.