Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 18:34:55

В Бахмачі міліція затримала озброєного хулігана

24.01.2015   11:24

Працівники Бахмацького райвідділу УМВС в Чернігівській області затримали захмелілого місцевого жителя, який прийшов «на розбірки» до приміщення районних електричних мереж із стартовим пістолетом.

Як повідомив начальник Бахмацького райвідділу внутрішніх справ Ігор Антоненко, чоловік прийшов до установи вже добряче напідпитку, тримаючи в руках предмет схожий на пістолет.

Ледве ворочаючи язиком, чоловік сказав, що хотів би «по-чоловічому» поговорити з одним з працівників РЕМ, який насмілився зав'язати стосунки з його колишньою дружиною.

Працівники виявилися не з лякливих і нейтралізували озброєного ревнивця, відібрали у нього предмет схожий на пістолет і викликали міліцію. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна группа Бахмацького РВ УМВС в Чернігівській області. Зловмисником виявився 40-річний бахмачанин.

Ігор Антоненко додав, що вилучена у хулігана зброя попередньо (несправний стартовий пістолет «Зоракі») для остаточного з'ясування направлена на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в Чернігівській області.

Наразі інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відносно чолов'яги відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство), яке карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.

Постраждалих серед працівників РЕМ немає, триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини