Минулого року на Чернігівщині припинено порушень митного законодавства на суму понад 10 мільйонів гривень
Загальна вартість предметів правопорушення, вилучених чернігівськими митниками у порушників митного законодавства протягом минулого року, становить 10,7 млн.грн.
У 558 справах про порушення митних правил вилучено промислових товарів, сировини й матеріалів на суму 3,2 млн. грн., продовольчих товарів та сільгосппродукції - 33 тис. грн., валюти – 4,3 млн.грн., транспортних засобів – 2,4 млн.грн.
Протягом року митницею направлено до правоохоронних органів 15 повідомлень про кримінальні правопорушення, в яких предметами правопорушення були наркотичні та психотропні засоби, предмети старовини, засоби негласного отримання інформації, патрони та металевий телескопічний кийок.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.