За позовом прокуратури розірвано договір оренди державного майна, за яке систематично не сплачувалась орендна плата
Регіональним відділенням Фонду держмайна по Чернігівській області передано в оренду фізичній особі-підприємцю державне майно, яке перебуває на балансі Чернігівського національного технологічного університету, а саме приміщення їдальні по вул. Бєлова, 4, вартістю понад 1 млн. грн.
Порушуючи умови договору, підприємець тривалий час не сплачував до державного бюджету орендну плату за користування вказаним майном.
З метою захисту інтересів держави прокуратурою міста минулого року неодноразово подавались до суду позови про стягнення з орендаря заборгованої орендної плати та штрафних санкцій.
Врешті-решт, у зв’язку з систематичним невиконанням підприємцем обов’язків за договором оренди, заявлено позов в інтересах Регіонального відділення Фонду держмайна по Чернігівській області про розірвання цього договору й повернення державного майна.
Наприкінці року цей позов прокурора судом задоволений, на даний час приміщення їдальні повернуто в розпорядження державного навчального закладу.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression