Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 11:30:17

Експерти проекту ДІАЛОГ із робочим візитом відвідали Чернігів

17.01.2015   18:27

Експерти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування 17 січня зустрілися в Чернігівській міській раді з керівниками визначених профільних напрямків, щоб оцінити результативність впровадження проекту ДІАЛОГ як на рівні обласного центру, так і в Україні.

На запитання експертів Ріти Найар-Стоун (США) та Володимира Терницького (Україна) відповідали заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Віктор Бистров, начальник управління земельних ресурсів міськради Юрій Титаренко та начальник управління культури міськради Юрій Ткач.

Обговорення стосувалося питань фінансових і земельних повноважень, можливостей і власних ресурсів територіальної громади, взаємодії з центральними та іншими органами державної влади різних рівнів.

В. Бистров підкреслив, що міська влада Чернігова надзвичайно зацікавлена в ефективній децентралізації. Він висловив упевненість, що саме завдяки наполегливості Асоціації міст України та спільним діям більшості українських міст і громад ці прагнення знаходять своє відображення у діях Парламенту та Уряду.


Довідка: Мета проекту ДІАЛОГ («Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні»), що втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),- прискорення процесу децентралізації в Україні. Проект має створити та розширити сприятливе середовище для проведення реформ системи місцевого самоврядування і забезпечити широку підтримку процесу децентралізації з боку публічних службовців, організацій громадянського суспільства, широкого загалу. На місцевому рівні ДІАЛОГ працює з 600 громадами-членами АМУ.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина отримала медзасоби для лікувальних закладів

Чернігівщина отримала медзасоби для лікувальних закладів 10:58

До Чернігівської області, як і в інші регіони країни, надійшла партія вкрай необхідних медзасобів та захисного спорядження для медиків та екстрених служб для здійснення заходів з протидії коронавірусу.

На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ

На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ 10:14

30.03.2020 за процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України в рамках кримінального провадження за ст. 307 ч. 1 КК України викрито та затримано після збуту наркотичних засобів фельдшера медичного пункту однієї з військових частин, дислокованої на Чернігівщині.

Опалювальний сезон в Ніжинській міській ОТГ буде припинено

Опалювальний сезон в Ніжинській міській ОТГ буде припинено 09:56

30 березня під головуванням міського голови відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

У вищому професійному училищі побутового обслуговування шиють маски для медиків

У вищому професійному училищі побутового обслуговування шиють маски для медиків 09:32

У чернігівському Вищому професійному училищі побутового обслуговування зараз шиють маски для медиків. У першу чергу - з другої міської лікарні, яка визначена опорною в лікуванняі хворих з коронавірусом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини