Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 21:08:50

Вирок суду стосовно водія, який у Чернігові збив вагітну жінку на пішохідному переході, набрав чинності

17.01.2015   08:07

Вирок Деснянського районного суду м. Чернігова стосовно водія, який збив вагітну жінку на пішохідному переході, набрав чинності.

Колегією суддів апеляційного суду Чернігівської області розглянуто апеляційного скаргу обвинуваченого на вирок Деснянського районного суду м. Чернігова, яким його засуджено за ч. 2 ст. 286 КК України до 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.

Вказуючи на суворість покарання, обвинувачений просив його пом’якшити, зважаючи на стан його здоров’я та те, що у нього на утриманні перебувають малолітні діти, непрацююча дружина, мати і сестра, яка є інвалідом.

Перевіривши вирок, заслухавши доводи обвинуваченого і його захисника, а також позиції представника потерпілої і прокурора, які заперечували проти пом’якшення покарання, колегія суддів погодилася з доводами потерпілої та прокурора і відмовила обвинуваченому у пом’якшенні покарання.

Довідково:

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 23.10.2014 цього громадянина визнано винним у тому, що під час керування автомобілем марки «DAEWOO LANOS» ним було грубо порушено Правила дорожнього руху, в результаті чого він скоїв наїзд на вагітну жінку, яка перетинала проїзну частину на пішохідному переходу. Внаслідок ДТП потерпіла отирала тяжкі тілесні ушкодження та втратила дитину. Пригода відбулася 28.07.2010 біля зупинки громадського транспорту «стадіон ім. Гагаріна».
Тривалий час обвинувачений ухилявся від кримінальної відповідальності на території Російської Федерації.

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини