Психологи та військовослужбовці визначили напрямки спільної роботи в ході проведення заходів мобілізації
На базі Чернігівського обласного військового комісаріату відбувся круглий стіл з питань соціально-психологічного вивчення військовозобов’язаних під час проведення заходів часткової мобілізації.
Ініціаторами заходу виступили Чернігівській обласний військовий комісаріат та спеціалісти Асоціації Психодрами міст Києва та Чернігова. До роботи залучалися фахові практикуючи психологи, офіцери та працівники структур по роботі з особовим складом.
Присутні обмінялися досвідом роботи, обговорили низку актуальних питань та визначили механізми спільної роботи щодо вивчення індивідуально-психологічних особливостей прибуваючих до військкоматів в ході мобілізації громадян України.
- Такі заходи зараз надзвичайно важливі. Якісне вивчення мобілізаційного ресурсу в подальшому дасть можливість їх відбору та призначенню по військовим спеціальностям. Переконаний, що набуті практичні навички допоможуть якісніше працювати з військовозобов’язаними, - підкреслив заступник начальника Чернігівського гарнізону по роботі з особовим складом підполковник Вадим Лільчицький.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.