Суд оштрафував мера Ніжина
Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області Валерій Бевзюк, апеляційний суд Чернігівської області розглянув матеріали адміністративного провадження відносно Ніжинського міського голови.
Будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування 3-ї категорії, міський голова Ніжина у 2014 році незаконно встановив собі надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 70% від посадового окладу із урахуванням надбавки за ранг та вислугу років та те, що його щомісячне преміювання здійснюється на підставі розпоряджень міського голови, що спричинило виникнення конфлікту інтересів в його службовій діяльності, про наявність якого він не повідомив у письмовій формі сесію Ніжинської міської ради 6 скликання.
Невжиття заходів Ніжинським міським головою щодо повідомлення про конфлікт інтересів відповідної ради призвело до порушень вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та до незаконного нарахування йому близько шести тисяч гривень доплат до зарплати у вигляді премій та надбавок за виконання особливо важливої роботи.
У серпні 2014 року матеріали адміністративного провадження були направлені на розгляд до Новозаводського районного суду Чернігівської області, але провадження було закрито «за відсутністю складу правопорушення».
Рішення суду першої інстанції було оскаржено. Прокуратурою Чернігівської області подано прокурорський протест до апеляційного суду Чернігівської області. Після розгляду адміністративного протоколу в суді другої інстанції посадова особа була визнана винною та на неї накладено штраф у розмірі 1700 грн.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.