Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 17:17:32

Причиною тимчасового перекриття руху на трасі Київ-Чернігів стала пожежа на АЗС

12.01.2015   07:40Агенцiя

Про це повідомили у прес-службі ГУ МВС у Київській області.

10 січня о 21:30 год до чергової частини Броварського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що на 28-му км автодороги Київ-Чернігів на автозаправці «БРСМ-Нафта» сталася пожежа.

На місці події працювало 6 пожежних машин. Як з`ясувалося, сталося загорання заправочного газового модуля.

Ніхто з обслуговуючого персоналу та відвідувачів автозаправки не постраждав. Щоб не наражати на небезпеку водіїв та їх пасажирів, працівниками ДАІ був обмежений рух на даній ділянці автодороги. Матеріальні збитки та їх розмір, нанесені АЗС, наразі встановлюються.

Фахівцями буде проведено ряд експертних досліджень, за результатами яких буде з’ясована причина загорання.

Відомості про дану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.