Ніжин: внаслідок необережності під час куріння ледве не загинув чоловік
9 січня о 04:36 у м. Ніжин до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Липіврізькій. На місце події оперативно прибув пожежно-рятувальний підрозділ.
У цей час горіли дах та кімнати помешкання. Рятувальникам знадобилося майже 2 години, щоб остаточно ліквідувати полум’я та завадити йому знищити будинок. Пожежею пошкоджено майно, дах та стіни оселі.
Причиною загоряння послужила необережність під час куріння 62-річного домовласника. За попередніми даними, після застілля із сусідом, він ліг у ліжко, де закурив і задрімав.
Коли від недопалка затліла білизна і жар почав припікати, чоловік прокинувся, залив водою ліжко, а потім пішов ночувати до сусіда. Проте ретельно непогашене загоряння знову призвело до пожежі, яку люди помітили вже занадто пізно і тому вона встигла охопити майже весь будинок.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.