Новорічні та Різдвяні свята у засуджених пройшли без спиртного
У період Новорічних та Різдвяних свят співробітники установ виконання покарань ДПтС України в Чернігівській області проводять заходи, які направлені на надійне перекриття каналів надходження в зони, що охороняються, заборонених до використання речей i предметів, а також запобігання їх виготовлення засудженими та особами, взятими під варту.
Особливу активність у виготовленні бражної закваски засуджені проявляють з наближенням свят.
Цього разу, напередодні свят, пенітенціарії вилучили у засуджених Чернігівської виправної колонії № 44, Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31, Менської виправної колонії № 91 та ув`язнених Чернігівського СІЗО понад 31 літр бражної закваски, яку в`язні намагались виготовити із доступних для них продуктів харчування.
Окрім спиртовмісних напоїв, засуджені намагались розважитись і наркотичними речовинами. Так, в Чернігівському СІЗО, під час догляду передачі на ім’я засудженого, в підкладці брюк виявлено фрагмент медичного бинта, просоченого рідиною коричневого кольору.
Про дану подію було повідомлено до Чернігівського міського відділу УМВС та викликано слідчо-оперативну групу. Всі матеріали та вилучена речовина були передані для проведення експертизи та порушення кримінальної справи згідно ст. 214 КПК України.
Останні новини Чернігівщини
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».