Городнянський район: необережність при курінні призвела до загибелі господаря будинку
7 січня об 11:00 у м. Городня до районного відділу Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Альошинське.
Через 10 хвилин за викликом з районного центру прибув черговий караул 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини, які об 11:15 локалізували, а об 11:29 остаточно ліквідували пожежу. Вогнем пошкоджено підлогу на площі 1 кв. м та домашні речі.
В ході розслідування причини та обставин виникнення пожежі з’ясувалося, що власник будинку проживав самотньо. За словами сусідів він зловживав алкогольними напоями та палив. Того дня, близько 11 години, до нього завітав брат. Помітивши дим чоловік відразу кинувся на порятунок.
В одній з кімнат на ліжку він відшукав тіло господаря та виніс на подвір’я але врятувати життя вже було запізно. Надихавшись продуктами горіння 46-річний господар будинку загинув.
Ймовірною причиною пожежі послужила необережність під час куріння загиблого.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.