Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 05:00:31

Пограбували квартиру танкіста, що зник безвісти

08.01.2015   09:05

Передріздвяний подарунок відвезли для родини згиклого безвісти танкіста Сергія Дуся із с. Пекурівка Городнянського району активісти «Самооборони Майдану» (Сергій Надточєй та Євген Волошин) – одяг для молодших братів та сестер танкіста, солодощі, повідомляє Північний Вектор.

Цього разу допомога була надана активістами «Жіночої волонтерської сотні» (Чернігів), «Parcels from Vancouver to Ukraine: the yellow and blue line of warmth» (Ванкувер, Канада), Галиною Балубою (Чернігів).

Сергій Дусь вважається офіційно пропалим безвісті. У його танк 13.07.2014 під час деблокування аеропорту м. Луганськ (влучив протитанковий снаряд).. Указом Президента України №838/2014 від 31 жовтня 2014 року, «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Його доля залишається нез’ясованою.

Під час останніх відвідин родини, його мама Наталія Іванівна скаржилась: відвідала його кімнату у Гончарівську, все розкрали –телевізор, особисті речі. Нема нічого святого…

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.