Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 05:35:04

За рік до прокуратури області надійшло більше ста запитів на одержання публічної інформації

06.01.2015   08:12Агенцiя

Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації та інформації, що становить суспільний інтерес, визначено Законом України «Про доступ до публічної інформації».

З метою реалізації свого права на інформацію у 2014 році до органів прокуратури Чернігівської області запитувачами направлено 136 запитів. З них на 110 надано запитувану інформацію, 1 запитувачу відмовлено у зв’язку з відсутністю запитуваних відомостей, 9 запитів направлені належним розпорядникам інформації. У 16 випадках запити стосувались відомостей, на які не розповсюджується дія вказаного закону. Запитувачам було дано правові роз’яснення.

Найчастіше запитувачів цікавили питання організаційно-розпорядчої діяльності органів прокуратури, правозахисної діяльності, підтримання державного обвинувачення в судах.

Усі відповіді були надані в передбачений законом термін (5 робочих днів).


Довідково:

Запити на одержання публічної інформації в прокуратурі Чернігівської області приймаються на поштову адресу: м. Чернігів вул. К. Чорного, 9; телефоном (факсом) за номером (0642)77-43-99; на електронну пошту dostuplife@ukr.net або під час особистого прийому громадянина відповідальним прокурором.

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.