Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 01 січня по 08 годину 02 січня 2015 року
Пожежі: зареєстровано 7 пожеж, з яких 6 в житловому секторі та 1 інша.
Повідомляє відділ роботи із ЗМІ та громадськістю УДСУ з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області
1. Пожежа в житловому секторі - Семенівський район, с. Карповичі - 01.01.2015 року о 05 год. 20 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіну на площі 1 кв.м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.
2. Пожежа - м. Чернігів, СТ "Заріччя" - 01.01.2015 року о 05 год. 56 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 12 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем власниці. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі - м. Семенівка, вул. Пряма - О 08 год. 00 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі - Городнянський район, с. Великий Листвен - О 12 год. 27 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіну на площі 4 кв.м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
Дорожньо-транспортні пригоди:
01.01.2015 року о 14 год. 40 хв. по вул. Героїв Чорнобиля в м. Чернігові водій автомобіля "BMW 5201" 1990 р.н., не впорався з керуванням та скоїв зіткнення з автомобілем "DAEWOO LANOS". Внаслідок ДТП гр.Н. 1966 р.н. загинув на місці пригоди, пасажири автомобіля "DAEWOO LANOS" гр. Г., 1989 р.н., гр. М., 2011 р.н., та пасажир автомобіля "BMW 5201" гр. С., 1986 р.н., отримали тілесні ушкодження. Для проведення аварійно-рятувальних робіт залучалось відділення АРЧ АРЗ СП м. Чернігів (5 чоловік особового складу, 1 одиниця техніки).
Інші повідомлення:
Протягом чергової доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 78 одиниць спеціальної техніки та 81 працівник. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.