Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 04:57:17

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

31.12.2014   12:07Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 30 грудня по 08 годину 31 грудня 2014 року

Пожежі: зареєстровано 5 пожеж в житловому секторі. Загинула 1 людина.

1. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Котовського О 10 год. 30 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем знищено підлогу на площі 3 кв. м, пошкоджено стіни на площі 5 кв. м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Варвинський район, с. Озеряни О 13 год. 30 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено перекриття на площі 7 кв. м та майно. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 5 000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

3. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Роїще О 20 год. 29 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено стіну на площі 3 кв.м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15 000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі Ніжинський район, с. Вертіївка О 22 год. 30 хв. сталася пожежа житлового будинку (5х8м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1935 р.н.

5. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Киїнка О 04 год. 34 хв. сталася пожежа літньої кухні. Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 10 кв. м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.


Інші повідомлення:

Протягом доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області роботи не проводились. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.