Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 04:10:09

Понад 64 тисячі електронних ключів отримали платники Чернігівщини у 2014 році

31.12.2014   12:04Агенцiя

Розвиток електронних сервісів та співпраця з платниками, розширення кола користувачів сервісів є одним з важливих напрямків діяльності органів фіскальної служби Чернігівщини.

У 2014 році клієнтами Центру сертифікації ключів в цілому по області стали 21,4 тис. платників (зокрема: 5,2 тис. – юридичних осіб та 16,2 тис. фізичних осіб), яким безкоштовно сформовано близько 64,2 тис. посилених сертифікатів для подання звітності. Така динаміка красномовно свідчить про ефективність електронних сервісів та постійне зростання кількості бажаючих оцінити переваги подання звітності в електронному вигляді, адже це зберігає час та гроші.

Слід зазначити, що у 2014 році сфера використання безкоштовних електронних ключів стала ширшою. Відтепер електронний цифровий підпис (ЕЦП) можна використовувати не лише для подачі податкової звітності, звітів до пенсійного фонду та статистики.

За допомогою ЕЦП, наданого Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, можна брати участь у торгах з продажу арештованого майна «СЕТАМ» та здійснювати державні закупівлі.

Нагадуємо, що послуги електронного цифрового підпису надаються безкоштовно органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам. Робота Центру забезпечується сучасним програмно-технічним комплексом, який забезпечує високий рівень надійності захисту інформації, що дуже важливо для користувачів.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.