Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 09:07:57

Захист лісових ресурсів шляхом прокурорського реагування

30.12.2014   16:34Агенцiя

Питання забезпечення раціонального використання та належної охорони лісових ресурсів залишається на Чернігівщині проблемним.

Зокрема, в лісах поширені факти самовільних рубок, пошкодження та знищення лісових насаджень, крадіжок лісових ресурсів. Враховуючи те, що самовільні рубки вчинені, в основному, невстановленими особами, прокурори цього року орієнтували свою роботу на здійснення визначених законом повноважень, у першу чергу, органами контролю.

Відтак у поточному році до дисциплінарної відповідальності притягнуто 91 посадовця органів контролю.

Окрім цього, на даному напрямі упродовж поточного року розпочато 7 кримінальних проваджень за фактами, загальна сума заподіяних збитків у яких складає понад 6 млн. грн.

До лісогосподарських підприємств, які не забезпечили належну охорону лісу, заявлено позовів на суму понад 300 тис. грн., які задоволені.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 31 березня до 8:00 1 квітня 2020 року.

Підрозділи Держпродспоживслужби у районах Чернігівщини активізують діяльність в умовах карантину

Підрозділи Держпродспоживслужби у районах Чернігівщини активізують діяльність в умовах карантину 08:22

Спеціалісти Куликівського районного управління Держпродспоживслужби щоденно контролюють виконання Плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території району.

Сьогодні повинен запрацювати електронний лікарняний

Сьогодні повинен запрацювати електронний лікарняний 08:05

З 1 квітня в Україні повинен запрацювати електронний лікарняний. Про це в січні заявив заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль.

Телефонні шахраї вимагають у підприємців гроші

Телефонні шахраї вимагають у підприємців гроші 07:52

Головне управління ДПС у Чернігівській області попереджає: в області вкотре активізувалися телефонні шахраї, які представляються податківцями.

Опалювальний сезон у Чернігові завершиться 6 квітня для всіх категорій споживачів

Опалювальний сезон у Чернігові завершиться 6 квітня для всіх категорій споживачів 07:44

Опалювальний сезон у Чернігові цього року закінчується для всіх категорій споживачів 6 квітня з 9 години ранку. Про таке рішення повідомив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час щотижневої розширеної наради в міській раді.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини