Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 15:06:17

До органів фіскальної служби Чернігівської області надійшло 131 письмове звернення

30.12.2014   10:14Агенцiя

Протягом поточного року до органів Головного управління ДФС у Чернігівській області надійшло 131 письмове звернення, що на 26% менше минулорічного показника. Отже, це свідчить про високу поінформованість громадян у сфері оподаткування.

Так, із загальної кількості звернень найбільше надійшло заяв – 129, крім того – 2 скарги та 1 пропозиція. Здебільшого громадяни направляють звернення поштою, рідше через прокуратуру, органи місцевого самоврядування та через депутатів.

За результатами розгляду звернень 114 заявникам надано роз’яснення та вирішено питання позитивно, трьом відмовлено, 4 звернення направлено за належністю, 5 визнано анонімними. П’ять звернень знаходяться на розгляді.

Керівництвом територіальних органів ГУ ДФС у Чернігівській області протягом 2014 року проведено 265 особистих прийомів громадян, з них 54 виїзних. Всі питання, порушені під час особистих прийомів, вирішувались невідкладно.

З якими основними питаннями зверталися громадяни? Насамперед, порушувалися питання проведення перевірок суб’єктів господарювання щодо правильності застосування РРО та КОРО, інформування про ухилення від сплати податків, оподаткування доходів від здійснення підприємницької діяльності – фізичних осіб, роз’яснення порядку реєстрації та обліку суб’єктів господарювання, переміщених із зони АТО та ВЕЗ «Крим», відмова в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків через релігійні переконання, нарахування та сплата єдиного соціального внеску, військового збору. Органи ДФС області і надалі захищатимуть права та законні інтереси громадян щодо реалізації їх права на звернення.

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ