Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 19:22:21

До органів фіскальної служби Чернігівської області надійшло 131 письмове звернення

30.12.2014   10:14Агенцiя

Протягом поточного року до органів Головного управління ДФС у Чернігівській області надійшло 131 письмове звернення, що на 26% менше минулорічного показника. Отже, це свідчить про високу поінформованість громадян у сфері оподаткування.

Так, із загальної кількості звернень найбільше надійшло заяв – 129, крім того – 2 скарги та 1 пропозиція. Здебільшого громадяни направляють звернення поштою, рідше через прокуратуру, органи місцевого самоврядування та через депутатів.

За результатами розгляду звернень 114 заявникам надано роз’яснення та вирішено питання позитивно, трьом відмовлено, 4 звернення направлено за належністю, 5 визнано анонімними. П’ять звернень знаходяться на розгляді.

Керівництвом територіальних органів ГУ ДФС у Чернігівській області протягом 2014 року проведено 265 особистих прийомів громадян, з них 54 виїзних. Всі питання, порушені під час особистих прийомів, вирішувались невідкладно.

З якими основними питаннями зверталися громадяни? Насамперед, порушувалися питання проведення перевірок суб’єктів господарювання щодо правильності застосування РРО та КОРО, інформування про ухилення від сплати податків, оподаткування доходів від здійснення підприємницької діяльності – фізичних осіб, роз’яснення порядку реєстрації та обліку суб’єктів господарювання, переміщених із зони АТО та ВЕЗ «Крим», відмова в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків через релігійні переконання, нарахування та сплата єдиного соціального внеску, військового збору. Органи ДФС області і надалі захищатимуть права та законні інтереси громадян щодо реалізації їх права на звернення.

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.