Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 29 грудня по 08 годину 30 грудня 2014 року
Пожежі: зареєстровано 5 пожеж, з яких 2 в житловому секторі, 2 на транспорті та 1 інша.
Описи деяких пожеж:
Доповнення до пожежі: 29.12.2014 року у Менський ЦРЛ помер гр. П., 1936 р.н., який отримав опіки під час пожежі, що сталася о 15 год. 10 хв. 28.12.2014 року у його житловому будинку за адресою: Менський район, смт Березна, вул. Володарського.
1. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Повидів О 10 год. 50 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено будинок. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збиток - 60 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15 000 грн.
2. Пожежа на транспорті м. Чернігів, вул. Щорса О 02 год. 26 хв. сталася пожежа вантажного автомобіля "МАN" з причепом. Вогнем знищено вантаж, пошкоджено автомобіль та причеп. Причина, збитки та сума врятованого встановлюється.
3. Пожежа Козелецький район, с. Бригинці О 02 год. 45 хв. сталася пожежа неексплуатуємої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Власник та збитки встановлюються. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучались.
Інші повідомлення:
28.12.2014 року о 18 год. 47 хв. на 679 км дільниці залізничної колії між ст. "Черемушки" та ст. "Плиски" електропотягом № 6455 сполученням Конотоп-Ніжин було смертельно травмовано гр. Д., 1955 р.н., який проживав за адресою: Борзнянський район, с. Крути. Затримки руху потягів не було.
16 листопада 2014 року в лісовому масиві поблизу с. Моложава Городнянського району були відстріляні 3 голови диких кабанів. З метою проведення дослідження на інфекційні хвороби проведено відбір патматеріалу. Туши диких тварин знищено шляхом спалювання на місці виявлення. За результатами дослідження (експертний висновок від 26.12.2014 року № 004997 п.м./14) підтверджено діагноз "Африканська чума свиней".
Протягом чергової доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 2 одиниці спеціальної техніки та 4 працівники. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.