Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 13:28:14

Законність рішень щодо передачі земель громадського пасовища біля с. Новоселівка перевіряється апеляційним судом

30.12.2014   09:59

Законність рішень щодо передачі земель громадського пасовища біля с. Новоселівка наразі перевіряється апеляційним судом.

Як вже повідомлялося раніше, проведеною прокуратурою перевіркою встановлено, що Головним управлінням Держземагентства у Чернігівській області у березні-серпні 2014 року незаконно передано у приватну власність для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва земельні ділянки загальною площею 15 га на території Улянівської сільської ради Чернігівського району.

Незаконність відведення цих земельних ділянок полягає в тому, що до їх складу увійшли землі, надані у 1991 році територіальній громаді с. Новоселівка в якості громадського пасовища. Окрім того, відведення землі не погоджено з Улянівською сільською радою.

За результатами проведеної перевірки 08.10.2014 р. прокуратурою Чернігівського району заявлено 16 позовів про визнання недійсними наказів Головного управління Держземагентства у області та свідоцтв про право власності на ці земельні ділянки, всі з яких судом першої інстанції розглянуто та задоволено.

На сьогодні у зв’язку з надходженням апеляційних скарг відповідачів триває перегляд вказаних справ апеляційним судом області.

Водночас, адвокатом відповідачів у кометарі, наданому 25.12.2014 журналістам, який у подальшому був оприлюднений у ЗМІ, вказано, що земельні ділянки, щодо яких триває судовий спір, вже начебто передані у власність іншим особам.

Така інформація повністю не відповідає дійсності.

Усі земельні ділянки, щодо яких триває судовий спір, перебувають у власності відповідачів. Ще до початку розгляду справ по суті судом першої інстанції на них накладено арешт, у зв’язку з чим будь-які цивільно-правові угоди щодо цих земель до прийняття судом остаточних рішень укласти неможливо. Разом з тим, органи державної влади та місцевого самоврядування не мають права та можливості розпорядитися землями, які вже у приватній власності.
 

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.