Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 19:19:21

Законність рішень щодо передачі земель громадського пасовища біля с. Новоселівка перевіряється апеляційним судом

30.12.2014   09:59

Законність рішень щодо передачі земель громадського пасовища біля с. Новоселівка наразі перевіряється апеляційним судом.

Як вже повідомлялося раніше, проведеною прокуратурою перевіркою встановлено, що Головним управлінням Держземагентства у Чернігівській області у березні-серпні 2014 року незаконно передано у приватну власність для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва земельні ділянки загальною площею 15 га на території Улянівської сільської ради Чернігівського району.

Незаконність відведення цих земельних ділянок полягає в тому, що до їх складу увійшли землі, надані у 1991 році територіальній громаді с. Новоселівка в якості громадського пасовища. Окрім того, відведення землі не погоджено з Улянівською сільською радою.

За результатами проведеної перевірки 08.10.2014 р. прокуратурою Чернігівського району заявлено 16 позовів про визнання недійсними наказів Головного управління Держземагентства у області та свідоцтв про право власності на ці земельні ділянки, всі з яких судом першої інстанції розглянуто та задоволено.

На сьогодні у зв’язку з надходженням апеляційних скарг відповідачів триває перегляд вказаних справ апеляційним судом області.

Водночас, адвокатом відповідачів у кометарі, наданому 25.12.2014 журналістам, який у подальшому був оприлюднений у ЗМІ, вказано, що земельні ділянки, щодо яких триває судовий спір, вже начебто передані у власність іншим особам.

Така інформація повністю не відповідає дійсності.

Усі земельні ділянки, щодо яких триває судовий спір, перебувають у власності відповідачів. Ще до початку розгляду справ по суті судом першої інстанції на них накладено арешт, у зв’язку з чим будь-які цивільно-правові угоди щодо цих земель до прийняття судом остаточних рішень укласти неможливо. Разом з тим, органи державної влади та місцевого самоврядування не мають права та можливості розпорядитися землями, які вже у приватній власності.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць 17:05

Повномасштабний воєнний напад росії на суверенну територію України спонукає нас усіх визнати важливі життєві реалії з якими ми мирилися довгі роки.

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня 17:01

У червні починаються перевірки готовності внутрішньобудинкових систем централізованого теплопостачання до опалювального сезону.

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини 16:56

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Прилуцької окружної прокуратури Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області визнав винним мешканця м. Прилуки в умисному зберіганні дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження (ч. 1 ст. 301-1 КК України).

На Чернігівщині під час пожежі житлового будинку загинуло двоє дітей 16:46

25 травня о 04:29 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Іржавець Ічнянської територіальної громади Прилуцького району.

Ваучер на навчання для громадян 45+

Ваучер на навчання для громадян 45+ 16:40

Війна змінює людей, їх долі, професії. Нерідко у зрілому віці знову доводиться сідати за парти, аби бути конкурентоспроможними на ринку праці. Державна служба зайнятості пропонує громадянам старше 45 років отримати ваучер на навчання.