Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 23:31:52

В прокуратурі області обговорено стан додержання законодавства пенітенціарними органами Чернігівщини

27.12.2014   12:40Агенцiя

В прокуратурі області відбулась оперативна нарада, на якій обговорено стан додержання органами та установами пенітенціарної служби законодавства, насамперед, новел, що стосуються захисту конституційних прав в’язнів, у тому числі неповнолітніх, передбачених Законом України «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засудженого до європейських стандартів».

Зміни до КВК України впроваджують збільшення обсягу прав засуджених, зокрема, передбачено право користування мобільним зв’язком, доступ до мережі Інтернет.

Проблемними для області залишаються питання щодо порядку користування засобами телефонного зв’язку, отримання заробітної плати значно нижчою від законодавчо встановленого мінімального рівня, стягнення коштів за виконавчими документами, застосування заохочувальних норм, проведення оперативно-розшукової роботи тощо.

Уведені новели працюють вже помад півроку. На нараді обговорено реалізацію цих новел на практиці, стан забезпечення виконання змін до Закону, наявні проблеми та шляхи їх вирішення.

Оперативна нарада прийняла рішення, спрямоване на активізацію роботи та здійснення спільних додаткових організаційно-практичних заходів як органами прокуратури, так і органами пенітенціарної служби.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression