Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 15:07:59

Чернігівський район: рятувальники ліквідували пожежу дачного будинку, одна людина загинула

27.12.2014   12:38

26 грудня о 18:23 у Чернігові до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу на території садового товариства «Лаванда», що по вул. Тихій.

За вказаною адресою оперативно прибуло 2 пожежно-рятувальні відділення. В ході розвідки у одній з кімнат помешкання виявлено тіло 46-річного чоловіка.

Рятувальники ліквідували займання будиночка та не допустили поширення пожежі на сусідні будівлі.

Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю, перекриття по всій площі та речі домашнього вжитку.
 
Ймовірною причиною пожежі стала тріщина у димоході.

У зв’язку з цим, Управління ДСНС у Чернігівській області закликає населення звертати увагу на стан опалювальних приладів, своєчасно зашпаровувати тріщин та чистити димарі від сажі. Не перегрівайте надмірно печі та не розташовуйте поблизу них спалимі речі. Пам’ятайте, що дотримання правил пожежної безпеки допоможе Вам уникнути лиха й зберегти своє життя та майно.

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини