Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 08:21:10

Чернігів: під час засідання регіонального штабу розглянуті питання соціального забезпечення вимушених переселенців

27.12.2014   08:56

26 грудня в обласному Управлінні ДСНС відбулось засідання регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються до Чернігівської області з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

За словами полковника служби цивільного захисту Олександра Нагули, заступника начальника Управління ДСНС у Чернігівській області - заступника голови регіонального штабу, в області зареєстровано 9486 внутрішньо переміщених осіб, з яких 9111 отримали допомогу. 481 особу розселено, влаштовано 989 дітей до дитячих садків та шкіл, 848 громадян працевлаштовано та надано медичну допомогу в лікуванні 1821 особі.

Крім того, Олександр Нагуло зазначив, що постійно проводиться робота щодо уточнення оперативної інформації про об'єкти державної, комунальної та приватної власності Чернігівської області, у яких можливе розміщення вимушених переселенців.

В ході засідання члени штабу прозвітували про вжиті заходи, а також були розглянуті проблемні питання та обговорені основні напрямки роботи. Серед них - надання адресної допомоги для покриття витрат на проживання, відновлення соціальних виплат, надання психологічної та правової допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини