В результаті “виховної роботи” 83-річного батька помер 48-річний син
До Ніжинського міського відділу внутрішніх справ надійшло повідомлення від жителя села Кукшин, що у сусіда в хаті загинув чоловік. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. Те, що міліціонери побачили і почули, їх вразило своєю безглуздістю і водночас буденністю.
Того вечора син 1963 року народження прийшов додому напідпитку, батькові це не сподобалося, оскільки було це не вперше і для проведення виховної роботи 83-річний батько стукнув сина дрючком по голові, в результаті чого розбив тому ніс.
Нетверезий син ліг спати, трохи проворочався, похарчав і затих. Батько гадав, що син просто заснув, виявилося, що помер, захлинувшись власною кров’ю.
Під час огляду місця події та опитування можливих свідків пригоди все і з’ясувалось.
За даним фактом порушено кримінальну справу за ст. 119 ч. 1 Кримінального кодексу України – “вбивство з необережності”, санкція якої передбачає обмеженням волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.
Враховуючи поважний вік та позитивні характеристики підозрюваного, а також відсутність умислу в діях старенького, слідчий прийняв рішення про обрання стосовно нього запобіжного заходу – підписку про невиїзд.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58
Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47
Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45
Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.
Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32
Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.