Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою
Кордон за тиждень
Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.
З 15 по 21 грудня 2014 року на Чернігівщині, через державний кордон країни у встановленому порядку пропущено 65,7 тис. осіб та 15,2 тис. транспортних засобів.
За порушення державного кордону України затримано 6 громадян.
До адміністративної відповідальності притягнуто 22 особи, на яких накладено штрафів на суму 9231 гривна.
Через державний кордон не пропущено 206 осіб, з яких 178 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 15 громадян Росії, 9 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а інші не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.
За вихідні дні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 21,7 тис. осіб та 4,5 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 68 осіб, з яких 58 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 4 громадян Російської Федерації, 2 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а інші не мали фінансового забезпечення перебування в Україні.
Зважаючи на погодні умови роботи з інженерно-технічного облаштування українсько-російської ділянки державного кордону тривають.
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.