Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 15:33:05

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

22.12.2014   10:23Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 грудня по 08 годину 22 грудня 2014 року

Пожежі: зареєстровано 2 пожежі, з яких 1 в житловому секторі та 1 на транспорті. Загинула 1 людина.

1. Пожежа на транспорті м. Бахмач, вул. Робітнича О 08 год. 15 хв. сталася пожежа автомобіля ВАЗ-2106, 1991 року випуску. Вогнем пошкоджено двигун та електрообладнання автомобіля. Причина - встановлюється. Збиток - 6 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Підлісне В 00 год. 20 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Ймовірна причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 50 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1930 р.н. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15 000 грн.


Інші повідомлення:


Протягом чергової доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 30 одиниць спеціальної техніки та 46 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.