Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 13:55:53

Ніжинський район: рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку, одна людина загинула

20.12.2014   12:42

19 грудня о 08:55 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних будинків у с. Курилівка.

За викликом до місця пригоди прибув підрозділ 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини. У цей час полум’я вирувало в одній із кімнат будинку. Вогнеборці одразу приступили до гасіння. Завдяки професійним та злагодженим діям рятувальників, пожежу о 9:17 було локалізовано, а о 9:55 остаточно ліквідовано. Під час гасіння в одній із кімнат помешкання рятувальники виявили тіло 63-річного господаря. Допомогти чоловіку вже було запізно. Вогнем пошкоджено стіни та перекриття на площі 12 кв.м.

Як з’ясувалося, господар використовував для обігріву плитку з відкритою спіраллю. Ймовірніше за все від її теплового впливу загорілися домашні речі, що й стало причиною пожежі. По факту події проводиться розслідування.


З огляду на це рятувальники ДСНС України звертаються до населення та нагадують, щоб забезпечити безпеку своєї оселі, зберегти своє життя та оточуючих Вас людей потрібно пам'ятати такі правила:
- електронагрівачі повинні вмикатися в електромережу тільки за допомогою справних штепсельних з'єднань та електророзеток заводського виготовлення з заземленими контактами;
- електронагрівальні прилади повинні встановлюватись на негорючій основі;
- температура зовнішньої поверхні у найбільш нагрітому місці, в нормальному режимі роботи, не повинна перевищувати 85°С (терморегулятор повинен бути відрегульований);
- відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів має становити не менше 0.25 м.
Під час експлуатації електронагрівальних приладів забороняється:
- встановлювати електронагрівальні прилади безпосередньо під розеткою, а також на шляхах евакуації людей;
- встановлювати саморобні плавкі вставки, „жучки” в апаратах захисту від коротких замкнень;
- використовувати електронагрівальний прилад для сушки одягу та інших матеріалів;
- під’єднувати декілька приладів в одну розетку;
- накривати горючим матеріалом електронагрівальний прилад;
- відхиляти маслонаповнені електронагрівачі від вертикалі;
- залишати без догляду при виході з приміщення увімкнені в електромережу електронагрівальні прилади.
Пам'ятайте! Лише при додержанні цих правил можна уникнути лиха.

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.