Чернігівські волонтери купують лазню на колесах для бійців АТО
Чернігівські волонтери хочуть на Різдво подарувати землякам-учасникам АТО лазню на колесах, яку знайшли за оголошенням в Інтернеті.
Про це журналістам розповіла представниця Єдиного волонтерського центру, який працює в Чернігові, Ірина Березинець.
"Проводжаючи бійців на фронт, чуємо від хлопців, що у них є велика проблема - нема де помитися. Адже стоять вони то в полі, то біля нього. У зв'язку з цим, Єдиний волонтерський центр вирішив купити нашим бійцям автолазню", - сказала волонтерка.
За словами пані Ірини, похідну лазню її власники зробили зі старенької військової вантажівки ГАЗ-66, яку капітально відремонтували. Для її розігріву достатньо оберемка дров. Відсік з водою розрахований на 200 літрів, тож митися одночасно в бані можуть 5 чоловік.
Дізнавшись, що купити машину волонтери хочуть для військових, продавці зробили знижку. Відтак, попросили 110 тис. грн. На сьогодні вже є понад 17 тисяч і до Різдва волонтери сподіваються зібрати потрібну суму.
"Дуже добре, що це - машина, до того ж, всюдихідна. Так у ній зможуть митися підрозділи, розкидані на відстані 10-15 км один від одного, як наш 41-й батальйон. Ми вважаємо, що похідна лазня стане приємним подарунком до Різдва і хлопці будуть відчувати турботу і тепло своїх земляків", - сказала активістка.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression