Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 січня, 01:33:01

Обласний тубдиспансер закупився в "Лізоформ Медікал" на 150 тисяч

18.12.2014   08:45Агенцiя

Ще 21 березня цього року КЛПЗ "Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер" уклав договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «Лізоформ Медікал» на суму 154 239,5 грн. (без ПДВ).

За інформацією «Вісника державних закупівель» планувалося закупити фотопластини й фотоплівки, плівку для миттєвого друку, фотохімікати та фотографічні незмішані речовини (рентгенплівка, флюроплівка  та хімічні реактиви).

Закупівля здійснювалася шляхом застосування процедури запиту цінових пропозицій. Як свідчить протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів, серед чотирьох учасників найвигіднішу ціну запропонувало ТОВ «Парсек» - 125 960 грн. Але ця пропозиція була відхилена, оскільки документація ТОВ «Парсек» не відповідала умовам запиту цінових пропозицій. В документації «Парсеку» була представлена рентгенплівка відмінного, від вказаного в документації конкурсних торгів, розміру.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб власником основної частини статутного капіталу переможця торгів ТОВ «Лізоформ Медікал»  є Міжнародна комерційна компанія «Лізоформ Ел.Ел.Сі», в адресі засновника якої зазначені Сейшели.

На сайті «Наших грошей» у травні цього року була розміщена цікава інформація (http://nashigroshi.org/2014/05/31/instytut-raku-zakupyvsya-renthenplivkoyu-firmy-aktsionera-yakoji-u-ssha-nibyto-likviduvaly/ ) про те, що частина нинішніх співвласників «Лізоформ Медікал» (Борис Іотенко, Володимир Мельник, Світлана Пододня й Людмила Розумна) у 2003 році виступили співзасновниками ЗАТ з аналогічною назвою «Лізоформ». Разом з ними цю компанію, пишуть «Наші гроші», створював і Заза Берадзе, родич Георгія Берадзе, який займав посаду в.о. голови Державного управління справами, а за часів президентства Віктора Януковича працював заступником голови ДУС Андрія Кравця.

Останні новини Чернігівщини

Про результати досліджень атмосферного повітря йшлося на засіданні комісії в Чернігівській ОДА

Про результати досліджень атмосферного повітря йшлося на засіданні комісії в Чернігівській ОДА 11:54

23 січня під головуванням заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олександра Савченка відбулося засідання обласної комісії з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря та управління якістю атмосферного повітря.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили нову збірку чернігівської письменниці Наталії Коси

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили нову збірку чернігівської письменниці Наталії Коси 11:43

«Право на щастя, або роздуми сучасної жінки» – таку назву має нова прозово-поетична збірка Наталії Коси. Її презентували в бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках конкурсу «Книга року-2019».

На ринках Чернігів за один день вилучено понад 350 кг незаконно добутої риби – Чернігівський рибоохоронний патруль

На ринках Чернігів за один день вилучено понад 350 кг незаконно добутої риби – Чернігівський рибоохоронний патруль 11:29

24 січня Чернігівським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками ГУНП в Чернігівській області були проведені перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у м. Чернігів.

Пенсіонери за доставку пенсій не сплачують, сплачує держава

Пенсіонери за доставку пенсій не сплачують, сплачує держава 11:20

Клієнти Укрпошти, зокрема пенсіонери, занепокоєні інформацією, яка шириться у ЗМІ, про те, що з них листоноші братимуть комісію за доставку їхніх пенсій. Ця інформація недостовірна.