Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 10:57:13

Шипування дерев - як протидія забудові Кордівки

15.12.2014   07:42Агенцiя

Скрутний для країни час деякі місцеві ділки намагаються використати на власну користь. Користуючись непорозумінням в державі, місцеві забудовники вирішили нашвидкоруч знищити зелену зону, забудувавши заплаву Десни та Стрижень, що в майбутньому загрожує для міста екологічною катастрофою.

Тривалий час, з 2007 року екологи, прокуратура протестували проти рішень міськради якими вона передала під забудову зеленої зони - частини лісопарку Кордівка, але останнім тижнем на території близько пів-гектару робітниками "Укрсівербуду" в лісі були виставлені блоки під огорожу.

Найближим часом під час свят в планах забудовника мав бути знесений ліс і розчищена ділянка під забудову.

Зважаючи на ці злочинні наміри зпиляти дерева та бездіяльність місцевої влади яка мала б зупинити забудову лісопарку (цільове призначення з "рекреаційної" на "під житлову забудову" було зміненно з порушенням Земельного кодексу) жителі міста провели акцію з шипування дерев. Шипуванням дерев намагаються запобігти незаконним вирубкам.

Сценарій зі спиляння дерев в лісопарковій зоні вже починав реалізовуватись в 2008 році ДП "Укрсівербуд" та в 2011 році тишком-нишком нищив "Житлобудсервіс", на ділянці Кордівки 7,5 га виділеної ТОВ "Єврокон-Полісся".

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини