Син убив батька через сварку
Увечері 27 січня до Прилуцького міського відділу внутрішніх справ надійшло повідомлення диспетчера «швидкої» про те, що в селі Замістя виявлено труп 40-річного громадянина, у якого на голові наявні тілесні ушкодження кримінального характеру. На місце події одразу виїхало керівництво Прилуцького МВ УМВС та слідчо-оперативна група в повному складі.
В ході перевірки було встановлено, що загиблий проживав із дружиною та двома синами 18 та 3 років. Коли сталася дана пригода, потерпілий був вдома один. Оперативники карного розшуку одразу розпочали розшукові заходи з виявлення осіб, які могли бути причетні до скоєння даного злочину. Відпрацьовувалися різні версії, наприклад, про пограбування, але всі речі і цінності виявились на місці.
В ході перевірки оперативники звернули увагу на поведінку старшого сина, у якого були досить складні стосунки з батьком. Ця версія виявилася вірною і через деякий час хлопчина зізнався, що це він в результаті сварки з батьком молотком наніс йому декілька ударів по голові, від яких близький родич помер на місці.
Після вбивства син заховав знаряддя злочину в прибудинковій будівлі (сараї). На даний момент підозрюваний знаходиться в ІТТ Прилуцького МВ УМВС. За даним фактом порушено кримінальну справу за ст.115 ч. 1 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression